| Leveringshastighed: | i overmorgen 13.5. med dig |
| i overmorgen 13.5. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 13.5. med dig |
| Bring | i overmorgen 13.5. med dig |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
43 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| PUMA - MÆND | ||
| BADETØJ | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 299 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | Kunstige fibre |
| Sammensætning | 100 % polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Længde på bukser | kort |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sommer uden badetøj? Aldrig i livet! Denne badedragt fra Puma er et must-have.
Vælg mellem vores store udvalg af badedragter i forskellige farver, snit, størrelser og gadgets, og nyd at svømme i havet, poolen eller dammen uden bekymringer. Kvalitetsdesign af badetøj er en garanti. Badedragten har et behageligt shorts-snit og elastik i taljen, som kan strammes ind med en løbegang. De tørrer på få minutter og er behagelige at røre ved.
Du kan få mere at vide i den klassiske produktinformation.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | Kunstige fibre |
| Sammensætning | 100 % polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Længde på bukser | kort |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser