| Leveringshastighed: | i overmorgen 13.5. med dig |
| i overmorgen 13.5. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 13.5. med dig |
| Bring | i overmorgen 13.5. med dig |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
81 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| STYX - KVINDER | |
| BH'ER | |
| STØRRELSE | BRYSTETS OMKREDS (CM) |
|---|---|
| S | 62-70 |
| M | 71-79 |
| L | 80-87 |
| XL | 88-96 |
✅ 89 kr pr. stk. (med kode: MEGA) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 0 |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 446 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 94 % bomuld, 6% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Forstærkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
Er du på udkig efter en bh, der giver maksimal komfort til hverdagsbrug og lette sportsaktiviteter? Styx sports-bh'en til kvinder er designet til at give dig perfekt støtte uden unødigt pres. Takket være kvalitetsmaterialet og det præcise snit vil du føle dig godt tilpas hele dagen!
Denne bh er fremstillet af en blanding af bomuld, modal og elastan, hvilket giver den unikke egenskaber. Materialet er blødt, åndbart og behageligt mod huden, samtidig med at det transporterer fugt væk og giver silkeblødhed. Bh'en er elastisk nok til nemt at tilpasse sig din krop og give din barm den støtte, du har brug for i fritiden, på vandreture eller til yoga.
BH'en er Oeko-Tex® Standard 100-certificeret, hvilket betyder, at den er fri for skadelige stoffer og sikker for følsom hud. Desuden er den fremstillet i Tjekkiet, hvilket garanterer præcist håndværk og materialer af høj kvalitet.
Styx sports-bh'en har ingen bøjler eller ekstra forstærkninger, hvilket giver dig naturlig komfort uden ubehag. Udskæringen bagpå sikrer bevægelsesfrihed og bedre vægtfordeling. Den brede, behagelige elastik forneden holder undertøj og bryster sikkert på plads. Det enkle, minimalistiske design passer til ethvert outfit, uanset om du bruger bh'en under en almindelig t-shirt eller en funktionel top.
Det tjekkiske mærke Styx er især kendt blandt kunderne for sine shorts med nye mønstre i stærke farver. Men hovedårsagen til dette mærkes popularitet er de behagelige materialer og flotte snit, som vi har prøvet på vores egen hud. Styx er et af vores private labels, og vi vil gerne stå inde for kvaliteten af vores produkter.
For at sikre, at din yndlings-bh holder længe, anbefaler vi, at du følger disse tips.
Tip: Dit yndlingsundertøj fortjener en skånsom behandling. Og fordi vi ønsker, at det skal holde længe, tilbyder vi også en masse tilbehør til vasketøjfor at sikre, at materialet er helt rent og beskyttet.
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 94 % bomuld, 6% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Forstærkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
38 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
BH'er
Flotte farver og praktisk indpakning
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser