| Leveringshastighed: | på onsdag 20.5. med dig |
| på onsdag 20.5. med dig | |
| Post Nord | på onsdag 20.5. med dig |
| Bring | på onsdag 20.5. med dig |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
12 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| PUMA - KVINDER | |
| BH'ER | |
| STØRRELSE | BRYSTETS OMKREDS (CM) |
|---|---|
| XS | 62-67 |
| S | 68-74 |
| M | 75-80 |
| L | 81-86 |
| XL | 87-93 |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 175 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 57 % bomuld, 38 % modal, 5% elastan |
| Forstærkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245553155 |
Leder du efter en bh, der giver dig komfort i hverdagen og et moderne, sporty look? Puma sports-bh'en til kvinder vil glæde dig med sin lethed og behagelige materiale. Et ideelt valg ikke kun til sport, men også til hverdagsbrug, når du vil være komfortabel og føle dig selvsikker.
Puma sports-bh'en er lavet af en blød og fleksibel blanding af bomuld, modal og elastan. Dette materiale er åndbart, blødt og skånsomt mod huden. Samtidig er den tilstrækkelig holdbar og transporterer fugt effektivt væk. BH'en er fleksibel nok til at tilpasse sig perfekt til din figur. Takket være denne sammensætning vil du nyde komfort hele dagen uden ubehageligt tryk eller irritation.
BH'en har et populært racerback-snit, der sikrer bevægelsesfrihed og god støtte under lette sportsaktiviteter. Den elastiske linning med det vævede Puma-logo giver bh'en et moderne sporty look, samtidig med at den holder den godt på plads. Den sømløse konstruktion uden bøjler eller forstærkninger garanterer, at bh'en ikke skærer sig ind i dig på nogen ubehagelig måde.
Puma-mærket er kendt verden over for sit tøj og undertøj, der bæres af berømte atleter. Men du kan bære Puma-sokker, T-shirts, bh'er eller boksershorts ikke kun i fitnesscentret, men til alle lejligheder, de vil ikke gøre dig til skamme på en rejse eller på arbejdet. Uanset hvad du vælger, kan du se frem til et behageligt materiale og en præcis pasform, der er rar at se på.
For at din yndlings-bh skal holde længe, anbefaler vi at følge følgende vedligeholdelsesinstruktioner.
Tip: Bliv ekspert i vedligeholdelse af lingeri med rådene i vores artikel og giv dine yndlingsstykker den pleje, de fortjener.
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 57 % bomuld, 38 % modal, 5% elastan |
| Forstærkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245553155 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser