| Leveringshastighed: | på onsdag 22.4. med dig |
| på onsdag 22.4. med dig | |
| Post Nord | på onsdag 22.4. med dig |
| Bring | på onsdag 22.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nyt produkt
0 Vare ks
Dette produkt er ikke længere på lager
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| CALVIN KLEIN - MÆND | ||
| BOKSERSHORTS / TRUSSER | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
259 kr
159 kr
119 kr
med en kode: TURBO
|
| Gemme 100 kr |
|
|
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 119 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 9 % elastan, 91 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935859960 |
Meget behagelige og luksuriøst fremstillede Calvin Klein-boksere vil gøre dig glad, hver gang du tager dem på. Materialesammensætningen er optimalt kombineret for at gøre boksershortsene åndbare og samtidig meget komfortable. Snittet svarer til en ret sporty stil, som du ikke kun vil sætte pris på til sport, men også til hverdagsbrug. Pakket i den originale Calvin Klein-gaveæske.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 9 % elastan, 91 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935859960 |
11 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Jeg er glad.
Det bedste mærke på markedet, og jeg kan kun sige positive ting om dette produkt.
Tjekkiet
Jeg kan ikke lide TH-mærket.
Jeg har haft den på i et par måneder nu, og den ser stadig godt ud efter vask. Jeg anbefaler den.
Tjekkiet
Tommy Hilfiger har overrasket mig positivt.
Jeg fik den i gave af min kone, og jeg er glad. Boksershortsene er godt lavet, så jeg er begejstret.
Tjekkiet
Det er det, du vil have.
Kvalitet for alle pengene og alligevel et meget billigt produkt. Jeg er meget tilfreds.
Tjekkiet
Tak til sekretæren.
Sælgerinden rådgav, og jeg er meget tilfreds. Boksershortsene passer mig perfekt.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser