| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
0 Vare ks
Dette produkt er ikke længere på lager
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| CALVIN KLEIN - MÆND | ||
| BOKSERSHORTS / TRUSSER | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
259 kr
159 kr
119 kr
med en kode: TURBO
|
| Gemme 100 kr |
|
|
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 119 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113427384 |
Hvilket undertøj er mest repræsenteret i mænds garderobe? Vi er nok ikke helt galt afmarcheret, når vi siger behagelige boksere. Calvin Klein boxershorts er netop det - alsidige, du kan bruge dem til enhver lejlighed, og du vil se godt ud i enhver situation.
Calvin Klein herre boxershorts med længere ben sikrer perfekt komfort til hverdagsbrug, uanset om du har et vigtigt forretningsmøde eller klatring foran dig. Takket være det bløde materiale, der er fremstillet af en blanding af bomuld og elastan, passer de perfekt og er behagelige at røre ved. Det vævede gummi trykker ingen steder, og du vil føle, at du ikke engang har boksershorts på.
Calvin Klein-undertøj til mænd er en af modebranchens trofaste støtter. Boxershorts til mænd er et af beviserne på, at Calvin Klein forstår at kombinere kvalitet med stil. I de mere end 50 år, mærket har eksisteret, har det bevist, at kun få kan konkurrere med det på lingerimarkedet. Hvis du vil kunne stole på dit undertøj i enhver situation, så skal du have Calvin Klein-undertøj.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113427384 |
19 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Supr
Perfekt pasform ser godt ud, og for en hvid og blå farve er der intet at fejle, jeg synes, det er et godt tip til romantiske aftener :-)
Tjekkiet
Til min mand
Jeg har kendt dette produkt i et stykke tid fra shopping, og jeg er helt tilfreds med dette produkt - og det er min mand også.
Tjekkiet
Det bedste mærke
Bare fantastisk!!!!!!!!!!!!!
Tjekkiet
Super
Snit og materiale meget godt.
Tjekkiet
Libi
Interessant sporty snit
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser