| Leveringshastighed: | på onsdag 22.4. med dig |
| på onsdag 22.4. med dig | |
| Post Nord | på onsdag 22.4. med dig |
| Bring | på onsdag 22.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
0 Vare ks
Dette produkt er ikke længere på lager
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| PUMA - MÆND | ||
| BOXERSHORTS / TRUSSER / SHORTS | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
|
174 kr
131 kr
med en kode: TURBO
|
|
|
✅ 65 kr pr. stk. (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 131 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824453453 |
Puma boxershorts hører til kategorien af herreundertøj, som på trods af deres kvalitet udmærker sig ved en meget overkommelig pris.
Puma boxershorts er lavet af bomuld med et strejf af elastan, hvilket gør, at de sidder perfekt og ikke skærer nogen steder. Den øverste del af boxershortsene er dækket af et bredt vævet gummi med Puma-inskription, gummiet er behageligt og klemmer ikke nogen steder. Boxershorts er mærket LONG - det betyder, at de har længere ben. Hvis du er på udkig efter kvalitet til en overkommelig pris, så er Puma-boksere det oplagte valg. Boxershorts er pakket i henhold til den aktuelle Puma-kollektion.
Hvad med vasketøjet? Vask dem ved maks. 40 °C, og vi anbefaler kun tørretumbling ved lav temperatur, ellers kan du måske ikke bruge boxershortsene længere - læs mere i den klassiske produktinformation nedenfor.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824453453 |
55 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Kvalitet
Kvalitet i udførelsen
Tjekkiet
Jeg giver en fuld
Lækkert bomuld og elastan - blødt, blødt, men føles alligevel som fast. Farverne er pæne, og snittet passer også. Jeg kunne også godt tænke mig dem i hvid. Jeg synes, de er godt lavet.
Tjekkiet
XL er ideel
du er måske den eneste butik i landet, hvor du kan købe kvalitet og større størrelser tak så meget, og jeg vil fortsætte med at handle hos dig
Tjekkiet
Okay.
for mig, okay.
Tjekkiet
+++++
+Pris
+Kvalitet af udførelse
+Brand ...
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser