| Leveringshastighed: | på onsdag 20.5. med dig |
| på onsdag 20.5. med dig | |
| Post Nord | på onsdag 20.5. med dig |
| Bring | på onsdag 20.5. med dig |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
298 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| NEDETO | ||
| BOKSERSHORTS/SLIPS TIL MÆND | ||
| STØRRELSE | TALJEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 45 kr pr. stk. (med kode: ALFA) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 224 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473135056 |
Forkæl dig selv med maksimal komfort og stil med Nedeto herre boxershorts i klassiske farver. Deres gode pasform, kvalitetsmateriale og moderne design gør dem til det ideelle valg til hverdagsbrug og sportsaktiviteter. Oplev kombinationen af komfort og holdbarhed, som disse boksershorts tilbyder.
Boxershortsene er fremstillet af en bomulds- og elastanblanding af høj kvalitet. Denne kombination af materialer garanterer ikke kun blødhed og åndbarhed, men også optimal elasticitet, som gør, at boksershortsene tilpasser sig perfekt til din kropsform. Bomuld giver en behagelig fornemmelse på huden, mens elastan sikrer, at boksershortsene forbliver faste og holder formen, selv efter gentagen vask.
Nedeto-boksershortsene er designet i et minimalistisk design med et vævet elastikbånd med et karakteristisk Nedeto-logo, der giver undertøjet et moderne look. De længere ben giver ekstra støtte og beskyttelse, hvilket gør disse boxershorts ideelle til sportsaktiviteter og fritidstøj. Den perfekte pasform sikrer bevægelsesfrihed uden begrænsninger og ubehagelige samlinger.
Vi sælger ikke kun Nedeto-undertøj, men vi står også bag produktionen af det. Når det er sagt, har vi testet det grundigt på os selv, og vi vil ikke lade det gå til spilde. Uanset om du bestiller boxershorts eller sokker, kan du altid nyde førsteklasses kvalitet til en rimelig pris. Ikke kun mænd, men også kvinder vil nyde Nedeto - du finder også stilfulde trusser (inklusive menstruationstrusser). Boxershortsene er lavet i Tyrkiet.
For at sikre, at dit yndlingsundertøj holder længe i perfekt stand, skal du sørge for at vedligeholde det.
Tip: Bliv ekspert i vedligeholdelse af lingeri med rådene i vores artikel og giv dine yndlingsstykker den pleje, de fortjener.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473135056 |
507 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Boxershorts
Jeg anbefaler, at jeg er tilfreds
Tjekkiet
Alt er i orden.
Tjekkiet
Super
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser