| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
370 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| PIETRO FILIPI - MÆND | ||
| BOXERE TIL MÆND | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 77 kr pr. stk. (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 153 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 40°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Oplev en kombination af luksuriøs stil, komfort og praktisk anvendelighed i hverdagen med Pietro Filipi herreboxershorts. Disse boxershorts er det perfekte valg for mænd, der ønsker at se godt ud og samtidig føle sig godt tilpas – uanset om det er på kontoret, på en date eller afslappende derhjemme. Mærkets førsteklasses håndværk og karakteristiske elastik i linningen skaber et indtryk, der vil overbevise dig ved første øjekast.
Pietro Filipi boxershorts er lavet af høj kvalitetsbomuld med en blanding af elastan, hvilket gør dem bløde, fleksible og tilpasser sig perfekt til din krop. Bomuld sikrer åndbarhed og en naturlig følelse på huden, mens elastan giver boksershortsene elasticitet, som holder formen selv efter mange vaske. Resultatet er undertøj, der holder dig komfortabel hele dagen lang.
Designet af boxershortsene fokuserer på tidløse farver suppleret af metallisk vævet elastik med Pietro Filipi-logoet. Denne kontrast giver linnedet et moderne og luksuriøst udseende. Boxershortsene har en tætsiddende pasform med længere ben, der tilpasser sig figuren og samtidig giver tilstrækkelig støtte. Dette snit er velegnet til hverdagsbrug, arbejde, fritidsaktiviteter og mere formelle lejligheder.
Det tjekkiske premiummærke Pietro Filipi har en lang tradition i vores land. Oprindeligt specialiserede mærket sig i moderne tøj til erhvervslivet, som var populært blandt tusindvis af mennesker, ikke kun her i landet, men også på udenlandske markeder. Pietro Filipi undertøj fortsætter traditionen med high-end produkter med moderne design, der vil opdatere din garderobe og få dig til at se godt ud.
For at holde dine boxershorts i perfekt stand i lang tid, anbefaler vi at følge disse retningslinjer.
Tip: Det kan være svært at finde det rigtige stykke undertøj, der passer perfekt til dig. Når du har fundet den, er det værd at passe godt på den, så den holder længe. For råd om, hvordan du gør det, se vores artikel.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Sokker | længere |
| Side | 40°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser