| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
826 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| NATTØJ TIL MÆND | ||||
| STØRRELSE | BRYSTETS OMKREDS (CM) | ÆRMELÆNGDE (CM) | TALJEOMKREDS (CM) | LÆNGDE PÅ BEN (CM) |
|---|---|---|---|---|
| M | 100-115 | 67 | 75-90 | 107 |
| L | 105-120 | 68 | 80-100 | 107 |
| XL | 110-125 | 70 | 85-110 | 107 |
| XXL | 115-130 | 70 | 90-115 | 107 |
| 3XL | 120-135 | 71 | 95-120 | 107 |
| 4XL | 125-140 | 71 | 100-125 | 107 |
| 5XL | 130-155 | 72 | 105-130 | 107 |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 172 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Ærmelængde | Kort |
| Længde på bukser | kort |
| Side | 40°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281920 |
Oplev den perfekte kombination af komfort og elegance med Nedetos pyjamas til mænd. Denne pyjamas holder dig komfortabel og stilfuld, uanset om det er stille aftener derhjemme eller dovne morgener. Takket være det moderne design med korte ærmer og ben, vil du altid se godt ud og føle dig endnu bedre tilpas.
Nedeto-pyjamas er lavet af 100% bomuld, hvilket garanterer en behagelig følelse på huden, blødhed og naturlig åndbarhed. Bomuld er også slidstærkt, så Nedeto-pyjamas kan ikke kun holde til at ligge længe, men også til at blive vasket flere gange og stadig bevare sin form og sine farver. Materialet er også let nok til varme nætter, men behageligt varmt til køligere aftener, så du kan nyde komforten hele året rundt.
Nedeto herrepyjamas kombinerer elegante farver med stilfulde detaljer. Det giver dig et moderne look kombineret med bevægelsesfrihed og tilstrækkelig komfort under søvn og hvile i hjemmet.
Vi giver vores hånd i ilden for Nedeto undertøj, fordi det hører til vores private mærker, så vi lægger maksimal vægt på det. Uanset om du vælger pyjamas, boxershorts eller sokker, kan du være sikker på at få kvalitetsundertøj til hverdagsbrug, som ikke koster dig en løncheck. Pyjamasen er lavet i Tyrkiet.
For at sikre, at din nye pyjamas holder sig i god form i lang tid, anbefaler vi, at du følger disse retningslinjer.
Tip: Bliv ekspert i vedligeholdelse af lingeri med tipsene i vores artikel, og giv dine yndlingsstykker den pleje, de fortjener.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Ærmelængde | Kort |
| Længde på bukser | kort |
| Side | 40°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281920 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser