| Leveringshastighed: | på onsdag 20.5. med dig |
| på onsdag 20.5. med dig | |
| Post Nord | på onsdag 20.5. med dig |
| Bring | på onsdag 20.5. med dig |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
48 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| STYX - KVINDER | ||
| BOXERSHORTS | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
✅ 59 kr pr. stk. (med kode: MEGA) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 176 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473196873 |
Leder du efter et par behagelige og stilfulde shorts, som helt sikkert vil løfte dit humør? Styx Art dameshorts med sporty elastik i et legende design giver dig ikke kun godt humør, men også maksimal komfort til hverdagsbrug. Uanset om du bruger dem til at sove i, slappe af med derhjemme eller som et behageligt stykke under løsere tøj, vil du elske deres snit og kvalitetsmateriale.
Styx Art dameshorts er lavet af 100% bomuld. Dette naturlige materiale er perfekt åndbart og fugttransporterende, så det er også velegnet til brug hele dagen. Bomuld er blødt og delikat at røre ved, og det er også velegnet til folk med følsom hud, fordi det ikke forårsager irritation. Samtidig er vores shorts slidstærke og holder formen selv ved hyppig vask.
Styx-shortsene til kvinder er perfekt funktionelle og stilfulde. Originale, legesyge prints lyser øjeblikkeligt op i din dag, selv når det er gråt udenfor. Det behagelige snit sikrer perfekt bevægelsesfrihed, mens du slapper af på sofaen, og de er også gode i stedet for pyjamas. Den elastiske linning holder godt, men trykker ikke nogen steder, og giver samtidig shortsene et moderne, sporty look.
Det tjekkiske mærke Styx er især kendt blandt kunderne for sine shorts med nye mønstre i stærke farver. Men hovedårsagen til dette mærkes popularitet er de behagelige materialer og flotte snit, som vi har prøvet på vores egen hud. Styx er et af vores private labels, og vi vil gerne stå inde for kvaliteten af vores produkter.
For at sikre, at dine nye shorts holder længe og er i perfekt stand, anbefaler vi følgende tips.
Tip: Det kan være svært at finde det rigtige stykke undertøj, der passer perfekt til dig. Når du har fundet den, er det værd at passe godt på den, så den holder længe. For råd om, hvordan du gør det, se vores artikel.
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473196873 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser