| Leveringshastighed: | i overmorgen 16.4. med dig |
| i overmorgen 16.4. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 16.4. med dig |
| Bring | i overmorgen 16.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
0 Vare ks
Dette produkt er ikke længere på lager
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| HORSEFEATHERS - MÆND | ||
| BOXERSHORTS / UNDERBUKSER | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
109 kr
82 kr
med en kode: TURBO
|
|
|
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 82 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321313492 |
Sjove herreshorts bør være et must-have i din garderobe. Ved første øjekast vil det være tydeligt, at du har stil, men du sætter også pris på komfort. Horsefeathers shorts med et markant mønster er designet til alle mænd, der holder glimt i øjnene og ser verden med unge øjne - uanset om de har jakkesæt eller slidte jeans på.
Horsefeathers shorts har et behageligt, løsere snit med længere ben, så de er åndbare, men ikke synlige mere, end du gerne ville have (også takket være gylpen med knap). De er lavet af den mest behagelige bomuld - måske derfor er de blandt de bedst sælgende produkter i vores e-shop. Det vævede gummi med Horsefeathers-logoet trykker ikke nogen steder og sikrer en behagelig pasform. Horsefeathers herre boxershorts kan ikke kun bruges som undertøj, men er også populære til at slappe af i sofaen eller sove i.
Vi leverer Horsefeathers shorts i originalemballagen, og hvis du er i tvivl mellem to størrelser, så vælg den mindre.
Ordet "horsefeathers" betyder "totalt nonsens" på engelsk, men mærkets undertøj vil overbevise dig om, at det ikke er noget nonsens at købe det. Du kan vælge herreshorts med en løsere pasform eller strammere boxershorts, men du kan altid være sikker på, at du får den bedste kvalitet - behageligt materiale og sjove print, der ikke kun er elsket af vores mandlige kunder og deres partnere, men også af de største snowboardere i hele verden.
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 100 % bomuld |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Producent | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321313492 |
630 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Pro:
Meget behageligt og elegant undertøj til enhver lejlighed.
Tjekkiet
Dejligt materiale passer som en handske, pænt pakket, tilfredshed
Tjekkiet
Pro:
fremragende pasform
Tjekkiet
Pro:
meget flot design, kvalitetsmateriale
Tjekkiet
Jeg er meget tilfreds
Jeg har ikke noget at klage over. Som altid fantastisk. Horsefeathers-mærket er simpelthen en garanti for kvalitet.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser