| Leveringshastighed: | i overmorgen 21.5. med dig |
| i overmorgen 21.5. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 21.5. med dig |
| Bring | i overmorgen 21.5. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nyt produkt
43 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| VOXX | |
| SOKKER | |
| STØRRELSE | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 40 kr pr. par (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 119 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Materiale | bomuld |
|---|---|
| Sammensætning | 75% bomuld, 20% polyamid, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | høj |
| Temperaturklasse | A (+10°C til +35°C) |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281074080 |
Takket være de anatomisk formede VoXX-sokker får dine fødder maksimal komfort hele dagen. De er et godt valg, uanset om du har en travl dag på arbejdet eller en vandretur i bjergene. Tjekkisk produktion, kvalitetsmateriale og mange tilfredse kunder er en garanti for tilfredshed for dig.
VoXX-strømper er fremstillet af en kombination af materialer, der giver den ideelle balance mellem komfort og funktionalitet. Bomuld giver blødhed, åndbarhed og naturlig komfort. Polyamid sikrer styrke og modstandsdygtighed over for slitage, og takket være elastan er strømperne behageligt fleksible og tilpasser sig godt til fodens form. Denne materialekombination er designet til at sikre, at sokkerne sidder perfekt, transporterer fugt væk og er behagelige, selv når de bæres i længere tid.
Disse VoXX-sokker er anatomisk formet separat til højre og venstre fod for at give dine fødder maksimal komfort selv på de mest krævende dage. Takket være det høje snit giver de god beskyttelse og maksimal støtte. Det moderne design gør dem til et godt stykke tøj for alle aktive personer, der ikke giver afkald på komfortabelt tøj.
Det tjekkiske firma VoXX er specialister i sokker, der er fremstillet af behagelige og funktionelle materialer, så du får lyst til at gå med dem hele tiden. Uanset om du vælger et højt eller lavt snit, kan du altid stole på dine sokker. Du kan have dem på på arbejde eller i fritiden, og du vil altid føle dig så godt tilpas som muligt. Takket være deres præcise udførelse vil VoXX-sokker glæde selv de mest krævende kunder.
For at sikre, at dine nye yndlingssokker holder længe, anbefaler vi følgende tips til at vedligeholde dem.
Tip: Bliv ekspert i vedligeholdelse af lingeri med rådene i vores artikel og giv dine yndlingsstykker den pleje, de fortjener.
| Materiale | bomuld |
|---|---|
| Sammensætning | 75% bomuld, 20% polyamid, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | høj |
| Temperaturklasse | A (+10°C til +35°C) |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281074080 |
1 131 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Sokker
Jeg er helt tilfreds med sokkerne.
Meget behagelige at have på og til en god pris.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser