| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
20 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| VOXX | |
| SOKKER | |
| STØRRELSE | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 57 kr pr. par (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 171 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Materiale | merinould |
|---|---|
| Sammensætning | 45 % merinould, 40% polypropylen, 10 % polyamid, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | høj |
| Temperaturklasse | C (-20°C til + 5°C) |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281106606 |
Oplev perfekt komfort med VoXX-sokker lavet af premium merinould. Disse anatomisk formede sokker er designet til at blive brugt med barfodssko, men du vil også sætte pris på deres fordele, når de bruges regelmæssigt på kolde dage. Takket være deres gennemtænkte snit og antibakterielle beskyttelse vil de give dig komfort, tørhed og varme hele dagen - uanset om du er på farten, på arbejdet eller derhjemme.
Sokkerne er lavet af en blanding af merinould og syntetiske fibre. Merinould er naturligt, usædvanligt blødt og åndbart, samtidig med at det regulerer temperaturen og transporterer fugt væk på en fremragende måde. Dette holder dine fødder tørre og varme uden at de bliver overophedede. Det anvendte funktionelle materiale bidrager til større holdbarhed og hurtig tørring, mens sølvionerne i sokkerne effektivt reducerer lugt og har en antibakteriel effekt - et ideelt valg til hverdagsbrug.
VoXX-sokker har en bred tåsektion og er opdelt i venstre og højre ben, så de passer perfekt og er yderst behagelige, strammer ikke eller ruller op. Den kædesyede tå sikrer en jævn forbindelse uden fremstående sømme – ingen flere trykpunkter eller ubehagelige tryk i skoen. Barfodssokker med merinould er perfekte til koldere dage, til hverdagsbrug og med vandre- eller vinterstøvler.
Det tjekkiske firma VoXX er specialister i sokker, der er fremstillet af behagelige og funktionelle materialer, så du får lyst til at gå med dem hele tiden. Uanset om du vælger et højt eller lavt snit, kan du altid stole på dine sokker. Du kan have dem på på arbejde eller i fritiden, og du vil altid føle dig så godt tilpas som muligt. Takket være deres præcise udførelse vil VoXX-sokker glæde selv de mest krævende kunder.
For at holde dine sokker i god stand i lang tid, anbefaler vi at følge nedenstående vedligeholdelsesvejledning.
Tip: Merinould er et af de fineste materialer, så det fortjener en ekstraordinær behandling. For at holde dine sokker i god form, har vi samlet en masse gode vasketøjsgadgets til dig.Som f.eks. vaskepapir eller poser til sart vasketøj.
| Materiale | merinould |
|---|---|
| Sammensætning | 45 % merinould, 40% polypropylen, 10 % polyamid, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | høj |
| Temperaturklasse | C (-20°C til + 5°C) |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281106606 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser