| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
373 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| NEDETO - MÆND | ||
| BOXERSHORTS TIL MÆND | ||
| STØRRELSE | TALJEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 51 kr pr. stk. (med kode: ALFA) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 0 |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 202 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | Bomuldsstrik |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273499 |
| Model | er 185 cm høj, vejer 85 kg og er iført en størrelse M |
|---|---|
| Materiale | Bomuldsstrik |
| Sammensætning | 95% bomuld, 5% elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Side | 30°C |
| Strygning | Ja |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273499 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser