| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
50 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| VOXX | |
| SOKKER | |
| STØRRELSE | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 27 kr pr. par (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 82 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Materiale | bomuld |
|---|---|
| Sammensætning | 75% bomuld, 10 % polyamid, 10% polypropylen, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | Ankel |
| Temperaturklasse | A (+10°C til +35°C) |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
Forkæl dig selv med maksimal komfort og stil med VoXX ankelstrømper. Det ideelle valg til hverdagsbrug, sportsaktiviteter og varme dage, hvor du bare vil føle dig godt tilpas. Disse sokker kombinerer en høj andel af bomuld, et praktisk snit og tjekkisk kvalitetsproduktion.
Strømperne er lavet af en blanding af bomuld og kunstfibre, som sikrer, at de er bløde, åndbare og behagelige hele dagen. Takket være elastan er VoXX-sokkerne fleksible og tilpasser sig godt til din fod. Samtidig er de holdbare nok til at modstå krævende aktiviteter og hyppig vask.
Ankeludskæringen er ideel til lave sko som sneakers eller sommerstøvler. Det universelle farveskema vil glæde alle, der elsker klassikere, og du kan nemt matche sokkerne med ethvert outfit. VoXX-strømper er ideelle til hverdagsbrug og til krævende sportsaktiviteter, hvor du vil sætte pris på deres fleksibilitet og pålidelige fugttransport.
For at sikre, at dine nye yndlingssokker holder længe, anbefaler vi, at du følger disse tips til vedligeholdelse.
Tip: Bliv ekspert i vedligeholdelse af lingeri med rådene i vores artikel og giv dine yndlingsstykker den pleje, de fortjener.
| Materiale | bomuld |
|---|---|
| Sammensætning | 75% bomuld, 10 % polyamid, 10% polypropylen, 5% elastan |
| Højden på sokkerne | Ankel |
| Temperaturklasse | A (+10°C til +35°C) |
| Side | 40°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Producent | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
1 699 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
3PACK sokker VoXX
Perfekt pasform, fantastisk materiale.
Fremragende svedtransporterende.
Tjekkiet
VoXx Super
Dejligt materiale, bærer godt, selv når fødderne svulmer op. Jeg anbefaler
Tjekkiet
VoXx Super
Dejligt materiale, bærer godt, selv når fødderne hæver. Jeg anbefaler
Tjekkiet
Iveta
meget flot, flot materiale, praktisk højde på sokkerne
Tjekkiet
3PACK strømper VoXX hvid
Jeg fik endelig den helt perfekte størrelse sokker, jeg anbefaler dem til alle, der ikke er interesseret i megastore "knæstrømper" op til midt på læggen eller minisokker under anklerne ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser