| Leveringshastighed: | i overmorgen 16.4. med dig |
| i overmorgen 16.4. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 16.4. med dig |
| Bring | i overmorgen 16.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
8 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| CALVIN KLEIN - KVINDER | |||
| TRUSSER / G-STRENG | |||
| STØRRELSE | TALJEOMKREDS (CM) | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 104 kr pr. stk. (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 0 |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 311 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 90% bomuld, 10% elastan |
| Touch indre lag | Bomuldsstrik |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
Nyd perfekt komfort i Calvin Klein trusser. Takket være elastanindholdet sidder de perfekt, og din bagdel vil føles, som om den er blevet kærtegnet hele dagen. Calvin Klein-trusser vil blive elsket af alle kvinder, der kan lide enkel stil uden unødvendige dikkedarer.
Det sofistikerede snit af klassiske trusser er velegnet til alle lejligheder, den nedre snit er nem at skjule under tøjet. Du kan bruge dem på arbejde, til sport eller bare slappe af derhjemme. Calvin Klein-bukser vil få dig til at se stilfuld ud og føle dig helt uimodståelig. Det er nok derfor, det er et af vores bedst sælgende produkter.
Den vævede elastik i taljen sikrer, at intet klemmer nogen steder, og at trusserne sidder som en anden hud. Plus, det klassiske logo-design får dig til at føle dig næsten som Kate Moss på dristige plakater.
Calvin Klein-mærket er et af ikonerne inden for undertøj, men også inden for fritidstøj og parfume. Produkterne har et minimalistisk udseende, men samtidig er der lagt vægt på luksuriøse materialer og præcis forarbejdning. Calvin Klein skelner ikke mellem mænd og kvinder, så det er nemt at matche din partner i Calvin Klein-trusser og -boxershorts.
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 90% bomuld, 10% elastan |
| Touch indre lag | Bomuldsstrik |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
2 121 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
24x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
Calvin Klein-trusser til kvinder
dette er mindst det 3. sæt, jeg køber, så det behøver ikke flere ord
Tjekkiet
Smuk, behagelig... Størrelse M passer til størrelse 40-42. Tilfredshed
Tjekkiet
Calvin Klein-trusser til kvinder
Perfekt materiale, hurtig levering
Tjekkiet
Trusser til kvinder Clown Klein
Behageligt materiale, passer godt
Tjekkiet
opfyldte forventningerne
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser