| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
6 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| CALVIN KLEIN - KVINDER | |||
| TRUSSER / G-STRENG | |||
| STØRRELSE | TALJEOMKREDS (CM) | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
På lager (på torsdag 23.4. hos dig eller til afhentning) Faktisk leveringshastighed (ved bestilling) i dag til 13:00)
|
|||
|
159 kr
119 kr
med en kode: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 119 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | Kunstige fibre |
| Sammensætning | 72 % nylon, 28 % elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145909128 |
Calvin ser meget luksuriøse ud, ikke kun takket være snittet. Det anvendte materiale sidder godt og er meget behageligt at røre ved. Der er ikke noget dårligt at sige om af denne kvalitet. Utroligt behageligt materiale og perfekt pasform og ser især godt ud. Den vil også helt sikkert falde i god jord som luksusgave.
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | Kunstige fibre |
| Sammensætning | 72 % nylon, 28 % elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145909128 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser