| Leveringshastighed: | på torsdag 23.4. med dig |
| på torsdag 23.4. med dig | |
| Post Nord | på torsdag 23.4. med dig |
| Bring | på torsdag 23.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
25 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| STYX - KVINDER | ||
| TRUSSER / G-STRENG | ||
| STØRRELSE | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
På lager (på torsdag 23.4. hos dig eller til afhentning) Faktisk leveringshastighed (ved bestilling) i dag til 13:00)
|
|||
|
124 kr
74 kr
med en kode: MEGA
|
|||
|
|
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 35 kr |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
✅ Fri fragt fra 399 kr |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 74 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 94 % bomuld, 6% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473289568 |
| Model | Han er 160 cm høj, vejer 47 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 94 % bomuld, 6% elastan |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Nej |
| Fremstillet i Tjekkiet | Ja |
| Importør | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473289568 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser