| Leveringshastighed: | i overmorgen 16.4. med dig |
| i overmorgen 16.4. med dig | |
| Post Nord | i overmorgen 16.4. med dig |
| Bring | i overmorgen 16.4. med dig |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nyt produkt
8 Vare ks
Advarsel: sidste stykke på lager!
Dato for tilgængelighed:
| CALVIN KLEIN - KVINDER | |||
| TRUSSER / G-STRENG | |||
| STØRRELSE | TALJEOMKREDS (CM) | HOFTEOMKREDS (CM) | UUDSPÆNDT TILSTAND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 104 kr pr. stk. (med kode: TURBO) |
|
✅ GRATIS FORSENDELSEForsendelse fra 0 |
✅ Levering næste dag |
✅ 120 dage til at returnere varerne |
✅ 98% tilfredse kunder |
✅ Over 400.000 stykker lingeri til gode priser |
|
✅ Gennemsigtig pris Den laveste pris i de sidste 30 dage er 311 kr Rabatter beregnes ud fra den oprindelige pris. Fri fragt beregnes, når rabatkoder er fratrukket. Vil du være sikker på, at du ikke går glip af flere rabatter? Tilmeld dig nyhedsbrevet nederst på siden. |
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 90% bomuld, 10% lycra |
| Touch indre lag | Bomuldsstrik |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259482 |
Giv din numse komfort og et luksuriøst look på samme tid. Et sæt dametrusser bør være et must-have i enhver garderobe - de synes ikke under tøjet og forbliver skjult, indtil du beslutter dig for at vise dem til nogen. Calvin Klein dametrusser vil forvandle dig til en sexet kat.
Kvinders trusser er blandt de mest populære stykker undertøj. Behagelige Calvin Klein-trusser er lavet af bomuld med en blanding af elastan, så de er behagelige at røre ved og holder formen perfekt.
Takket være den vævede elastik krøller de ikke, og den nederste snit smyger sig blidt om dine hofter. Du kan bruge Calvin Klein dametrusser hver dag, selv til sport. Du vil helt sikkert ikke gøre dig selv til grin foran din partner.
Calvin Klein dameundertøj er en af modebranchens førende mærker. Den er sexet som bare pokker, og kvaliteten vil blæse dig bagover. I de mere end 50 år, mærket har eksisteret, har det bevist, at kun få kan konkurrere med det på lingerimarkedet. Hvis du vil kunne stole på dit undertøj i enhver situation, så skal du have Calvin Klein-undertøj.
| Model | Han er 175 cm høj, vejer 51 kg og er iført en størrelse S. |
|---|---|
| Materiale | bomuld |
| Sammensætning | 90% bomuld, 10% lycra |
| Touch indre lag | Bomuldsstrik |
| Gummi | bebrejdet |
| Side | 30°C |
| Strygning | Nej |
| Tørretumbler | Ja |
| Importør | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holland, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259482 |
1 689 Folk købte
Anmeldelser på fremmedsprog oversættes ved hjælp af DeepL translator.
| 5 |
|
27x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest nyttige
Seneste
Ældste
Tjekkiet
macek
tilfredshed
Tjekkiet
Jeg anbefaler
Behageligt materiale, behageligt snit
Tjekkiet
Trusser CK
Trusserne passer perfekt, dejligt materiale, jeg vil helt sikkert købe flere!
Tjekkiet
Pro:
Behageligt materiale
Behagelig pasform
Tjekkiet
Jeg anbefaler
Vi har brugt dameundertøj fra dette mærke i årevis. Trusserne er behagelige og af høj kvalitet, og de har et flot design. De holder ret længe.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
gratis returnering
anbefaler en butik
Lingeri til gode priser